نام کاربری:
 
کلمه عبور:
 
ثبت نام اينترنتي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني اصفهان

ضمن عرض تبريك و خوش آمدگويي به دانشگاه علوم پزشكي اصفهان خواهشمند است پيش از شروع به ثبت نام موارد زير را با دقت مطالعه فرماييد:

اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از 500 كيلو بايت از نوع jpg و gif آماده نماييد.  نام كاربري شماره ملی و شماره ملی كلمه عبور مي باشد .

پس از ورود به سامانه سمت راست صفحه دگمه ثبت نام را انتخاب نماييد. براي ثبت اطلاعات دگمه ويرايش را در سمت چپ صفحه كليك نماييد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دگمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را كليك نماييد

پس از ورود به سایت شماره دانشجویی در بالای صفحه را یادداشت نمایید.


پس از ورود اطلاعت ثبت نامي جهت ارسال مدارك خود پانل مدارك در سمت راست صفحه را كليك نماييد.در اين بخش براي ارسال هر مدرك دگمه ارسال فايل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرك را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد .توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و درصورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس براي بارگذاري هر مدرك ارسال فايل را مجددا انتخاب نماييد. در پايان بارگذاري مدارك ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارك شما ذخيره شوند . لازم به ذكر است كليه مدارك ستاره دار( اجباري ) مي بايست قبل از انتخاب دگمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.


 


درحال بررسی بودن وضعیت شما پس از ثبت نام مانع از شرکت در کلاس نمی باشد. شروع کلاس ها اول مهرماه می باشد.